Baby Walker_Wood
₹2,189.00 Original price was: ₹2,189.00.₹1,750.00Current price is: ₹1,750.00.pcs
| Product | Details |
|---|---|
| Product Name | Baby walker |
| Material | wood |
| Colour | Natural |
| Size | 14 in x 14 in x 14 in |
| Weight | 1000 gms |
| Usage | Baby showers, birthdays, return gifts, etc. |
SKU:
WDC00082
Categories: Item Miniature, Miniature, Walker
Description
Miniature Baby Walker (Wood)
A cute and stylish miniature baby walker made from durable wood with a smooth natural finish. Perfect for baby shower decorations, return gifts, DIY crafts, and miniature display setups. Lightweight, elegant, and ideal for adding a charming touch to any celebration.
Additional information
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 14 × 14 in |
Reviews (0)
Be the first to review “Baby Walker_Wood” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
Baby shower theme
Rated 0 out of 5
(0)
Baby Walker_MDF
Rated 0 out of 5
(0)
Cradle swing
Rated 0 out of 5
(0)
Miniature 2D theme_Mehndi
Rated 0 out of 5
(0)
Miniature 2D theme_Muhurtham
Rated 0 out of 5
(0)
Miniature 2D theme_Poonool
Rated 0 out of 5
(0)
Miniature Giant_Wheel
Rated 0 out of 5
(0)
₹975.00 – ₹2,420.00Price range: ₹975.00 through ₹2,420.00pcs
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Miniature Jewellery Rack
Rated 0 out of 5
(0)

Reviews
There are no reviews yet.