Baby Walker_MDF
₹374.00 Original price was: ₹374.00.₹299.00Current price is: ₹299.00.pcs
| Product | Details |
|---|---|
| Product Name | Baby walker |
| Material | MDF |
| Colour | Natural |
| Size | 12 in x 12 in x 10 in |
| Weight | 250 gms |
| Usage | Baby showers, birthdays, return gifts, etc. |
Categories: Item Miniature, Miniature, Walker
Description
Miniature Baby Walker (MDF)
A cute and stylish miniature baby walker made from durable MDF wood with a smooth natural finish. Perfect for baby shower decorations, return gifts, DIY crafts, and miniature display setups. Lightweight, elegant, and ideal for adding a charming touch to any celebration.
Additional information
| Weight | 0.250 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 10 × 12 in |
Reviews (0)
Be the first to review “Baby Walker_MDF” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
Baby Shower_Train
Rated 0 out of 5
(0)
₹899.00 – ₹2,563.00Price range: ₹899.00 through ₹2,563.00pcs
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Cradle swing
Rated 0 out of 5
(0)
Horse Rocker
Rated 0 out of 5
(0)
Miniature 2D theme_60th wedding anniversary
Rated 0 out of 5
(0)
Miniature 2D theme_Muhurtham
Rated 0 out of 5
(0)
Miniature Giant_Wheel
Rated 0 out of 5
(0)
₹975.00 – ₹2,420.00Price range: ₹975.00 through ₹2,420.00pcs
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Miniature_Snail Tray
Rated 0 out of 5
(0)
₹450.00 – ₹1,482.00Price range: ₹450.00 through ₹1,482.00pcs
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Peacock_Stroller
Rated 0 out of 5
(0)

Reviews
There are no reviews yet.