Cradle rock
₹874.00 Original price was: ₹874.00.₹699.00Current price is: ₹699.00.pcs
| Product | Details |
|---|---|
| Product Name | Cardle rock |
| Material | MDF |
| Colour | Natural |
| Size | 12in x 10in x 12in |
| Weight | 750 gms |
| Usage | Baby showers, birthdays, return gifts, etc. |
Categories: Cradle Rock, Miniature
Description
Cradle Rock (MDF)
A beautifully designed MDF cradle rock with a smooth natural finish and sturdy handle support. Perfect for baby shower decorations, gifting, miniature displays, and festive setups. Lightweight, elegant, and crafted to add a charming touch to any celebration.
Additional information
| Weight | 0.750 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 10 × 12 in |
Reviews (0)
Be the first to review “Cradle rock” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
Baby Shower_Floral baskets
Rated 0 out of 5
(0)
₹450.00 – ₹1,482.00Price range: ₹450.00 through ₹1,482.00pcs
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Baby Walker_Wood
Rated 0 out of 5
(0)
Miniature 2D theme_60th wedding anniversary
Rated 0 out of 5
(0)
Miniature 2D theme_Baby shower
Rated 0 out of 5
(0)
Miniature 2D theme_Engagement
Rated 0 out of 5
(0)
Miniature 2D theme_Muhurtham
Rated 0 out of 5
(0)
Peacock_Stroller
Rated 0 out of 5
(0)

Reviews
There are no reviews yet.