Miniature Jewellery Rack
₹3,438.00 Original price was: ₹3,438.00.₹2,750.00Current price is: ₹2,750.00.pcs
| Product | Details |
|---|---|
| Product Name | Jewellery Rack |
| Material | Acrylic |
| Colour | white, gold, black |
| Size | 12 in x 10 in x 2 in |
| Weight | 250 gms |
| Usage | Baby showers, birthdays, return gifts, etc |
Categories: Item Miniature, Jewel Rack, Miniature
Description
Miniature Jewellery Box – Decorative Display Case
An elegant miniature jewellery display box featuring multiple compartments with a premium golden frame design. Perfect for return gifts, festive hampers, baby showers, and decorative displays. Stylish, durable, and ideal for showcasing miniature accessories or gifting items.
Additional information
| Weight | 0.250 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 2 × 12 in |
Reviews (0)
Be the first to review “Miniature Jewellery Rack” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
Baby Shower_Cart
Rated 0 out of 5
(0)
₹575.00 – ₹2,980.00Price range: ₹575.00 through ₹2,980.00pcs
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Baby Shower_Stroller
Rated 0 out of 5
(0)
₹450.00 – ₹1,482.00Price range: ₹450.00 through ₹1,482.00pcs
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Baby Walker_Wood
Rated 0 out of 5
(0)
Horse Rocker
Rated 0 out of 5
(0)
Miniature 2D theme_Muhurtham
Rated 0 out of 5
(0)
Miniature_Snail Tray
Rated 0 out of 5
(0)
₹450.00 – ₹1,482.00Price range: ₹450.00 through ₹1,482.00pcs
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Peacock_Stroller
Rated 0 out of 5
(0)

Reviews
There are no reviews yet.