Miniature Jewellery Rack
₹3,438.00 Original price was: ₹3,438.00.₹2,750.00Current price is: ₹2,750.00.pcs
| Product | Details |
|---|---|
| Product Name | Jewellery Rack |
| Material | Acrylic |
| Colour | white, gold, black |
| Size | 12 in x 10 in x 2 in |
| Weight | 250 gms |
| Usage | Baby showers, birthdays, return gifts, etc |
Categories: Item Miniature, Jewel Rack, Miniature
Description
Miniature Jewellery Box – Decorative Display Case
An elegant miniature jewellery display box featuring multiple compartments with a premium golden frame design. Perfect for return gifts, festive hampers, baby showers, and decorative displays. Stylish, durable, and ideal for showcasing miniature accessories or gifting items.
Additional information
| Weight | 0.250 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 2 × 12 in |
Reviews (0)
Be the first to review “Miniature Jewellery Rack” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
Baby shower theme
Rated 0 out of 5
(0)
Cradle rock
Rated 0 out of 5
(0)
Ear piercing theme
Rated 0 out of 5
(0)
Miniature 2D theme_60th wedding anniversary
Rated 0 out of 5
(0)
Miniature 2D theme_Baby shower
Rated 0 out of 5
(0)
Miniature 2D theme_Grahapravesam
Rated 0 out of 5
(0)
Miniature 2D theme_Muhurtham
Rated 0 out of 5
(0)
Peacock_Stroller
Rated 0 out of 5
(0)

Reviews
There are no reviews yet.