Horse Rocker
₹674.00 Original price was: ₹674.00.₹539.00Current price is: ₹539.00.pcs
| Product | Details |
|---|---|
| Product Name | Horse Rocker |
| Material | MDF |
| Colour | Natural |
| Size | 9 in x 9 in x 2 in |
| Weight | 400 gms |
| Usage | Baby showers, birthdays, return gifts, etc |
SKU:
WDC00021
Categories: Horse, Item Miniature, Miniature
Description
Miniature Horse Rocker
A cute miniature horse rocker crafted with a simple wooden finish and classic design. Perfect for baby showers, birthdays, return gifts, and nursery décor. Lightweight, durable, and ideal as a charming decorative piece for special occasions.
Additional information
| Weight | 0.400 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 2 × 9 in |
Reviews (0)
Be the first to review “Horse Rocker” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
Baby shower theme
Rated 0 out of 5
(0)
Baby Walker_MDF
Rated 0 out of 5
(0)
Ear piercing theme
Rated 0 out of 5
(0)
Miniature 2D theme_60th wedding anniversary
Rated 0 out of 5
(0)
Miniature 2D theme_Muhurtham
Rated 0 out of 5
(0)
Miniature 2D theme_Poonool
Rated 0 out of 5
(0)
Miniature Giant_Wheel
Rated 0 out of 5
(0)
₹975.00 – ₹2,420.00Price range: ₹975.00 through ₹2,420.00pcs
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Peacock_Stroller
Rated 0 out of 5
(0)

Reviews
There are no reviews yet.