Acrylic Backdrop_Arch
₹232.00 Original price was: ₹232.00.₹185.00Current price is: ₹185.00.pcs
| Product Details | Description |
|---|---|
| Material | 3mm Gold Acrylic |
| Colour | Gold |
| Finish | Mirror Finished |
| Size | 8 in x 5 in |
| Usage | Ideal for seer plate backdrops in wedding, Puberty, etc., |
Category: Single layered
Description
Elegant Golden Plate Decoration Stand
Stylish golden decorative stand with a premium matte finish, specially designed for plate decorations. Perfect for festive setups, return gifts, weddings, and elegant tabletop displays.
Additional information
| Weight | 0.070 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 8 in |
Reviews (0)
Be the first to review “Acrylic Backdrop_Arch” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
Acrylic Backdrop_butterfly
Rated 0 out of 5
(0)
Acrylic Backdrop_Mesh Arch
Rated 0 out of 5
(0)
Acrylic Backdrop_Peacock
Rated 0 out of 5
(0)
Acrylic Backdrop_Ring Arch
Rated 0 out of 5
(0)
Acrylic Backdrops_Circle with butterflies
Rated 0 out of 5
(0)
Acrylic Backdrops_Mom And Baby
Rated 0 out of 5
(0)
Acrylic Backdrops_Square
Rated 0 out of 5
(0)

Reviews
There are no reviews yet.